🎉🎉 10 LAT WIGORU 🎉🎉 Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy z tej okazji!
18 stycznia 2022

Mija drugi rok naszych zmagań związanych z obostrzeniami, maseczkami, dystansem, tematem szczepień.
Niestety, wiele osób po przejściu Covid-19 obserwuje u siebie spadek formy i niepokojące liczne problemy, które dotyczą różnych obszarów: płuc (krótki oddech, uporczywy kaszel, obniżona saturacja), układu nerwowego (mgła pocovidowa, problemy z pamięcią i koncentracją, zaburzenia orientacji przestrzennej), serca, stanów zapalnych, obniżonej odporności, częstszej zapadalności na inne choroby wirusowe i bakteryjne.

Choć tak na dobrą sprawę jeszcze nie znamy wszystkich konsekwencji przechorowania koronawirusa, to jednak te wyżej wymienione powikłania po Covid-19 bardzo dobrze poddają się zabiegom aparatem ONDAMED® (Pulsującym Polem Magnetycznym). Klienci zauważają błyskawiczne zmiany i przyspieszone zdrowienie.

Dodatkowe skorzystanie z sesji w komorze Normobarycznej, gdzie w podwyższonym ciśnieniu (ok. 1500 hPa) zwiększona ilość tlenu (prawie dwukrotnie — w porównaniu z atmosferą ziemską), wodoru (działanie przeciwzapalne) oraz dwutlenku węgla (lepsza wchłanialność tlenu), wzmacnia organizm i przyspiesza powrót do zdrowia.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji na temat działania aparatu ONDAMED®, jak również komory Normobarycznej oraz historie naszych Klientów, opisujące powrót do zdrowia.

NIE dla powikłań po COVID-19

Polecamy też artykuł o powikłaniach po koronawirusie z portalu medonet.pl. Lekarze i specjaliści wyrażają w nim swoje obawy wobec skali i dotkliwości powikłań. Polecają też przebywanie w komorze normobarycznej, jako jeden ze sposobów przyspieszających powrót do zdrowia po COVID-19.