💥👉Nowa usługa już dostępna! Sprawdź koniecznie!

Kuracja odchudzająca wspomagana preparatem informacyjnym hCG

Twórcą kuracji odchudzającej jest Albert T. W. Simeons, który urodził się w Londynie w 1900 roku. Ukończył medycynę (summa cum laude – z najwyższą pochwałą) na Uniwersytecie w Heidelbergu (Niemcy). Podczas swojego pobytu w Indiach Simeons prowadził badania zaburzeń funkcjonowania przysadki mózgowej u młodych mężczyzn. Wszyscy ci pacjenci mieli nienaturalnie porozmieszczane zasoby tłuszczu. Gdy w trakcie badań podawano im gonadotropinę kosmówkową (hCG) poczyniono ciekawe spostrzeżenie, że stracili oni swoje nieposkromione wcześniej apetyty. Ich waga nie wzrosła wprawdzie ani też nie spadła, jednak zmieniło się rozmieszczenie tłuszczu w ich ciałach i wyraźnie zmalał obwód w biodrach. Simeons wyciągnął z tego wnioski i zaczął postrzegać hCG jako prawdziwe remedium przeciwko nadwadze i otyłości. Gdy zamieszkał w Rzymie wykorzystywał swoją posadę
w Salvator Mundi International Hospital dla doskonalenia tejże metody – znanej dzisiaj pod nazwą „Diety hCG”.

Czym jest dieta hCG?

Dr Simeons odkrył oraz udoskonalił swoją teorię tworząc protokół dietetyczny opierający się na nisko kalorycznej diecie oraz stosowaniu hormonu hCG (obecnie zastąpiony jest jego informacyjnym odpowiednikiem). Program wykorzystuje jedynie informację o hormonie bez konieczności jego bezpośredniego podawania. Celem wprowadzania takiej informacji jest nie tylko utraty tkanki tłuszczowej ale głównie regulacja układu hormonalnego.

Osoby stosujące dietę hCG odnotowali oprócz utraty tkanki tłuszczowej, także ogólną poprawę samopoczucia, spadek cholesterolu, obniżenie i uregulowanie się poziomu cukru we krwi a także regulację ciśnienia tętniczego krwi. Przeciętnie osoba będąca na programie odchudzającym zazwyczaj traciła ok. 9 kg tłuszczu w 30 dni. Oczywiście każdy organizm jest inny, dlatego też podana wartość jest wyłącznie statystyczną.

Cały protokół cechuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale także ceniony jest za brak tzw. efektu jojo. Zaznaczamy iż problem z otyłością nie zawsze musi wynikać ze skrajnie złego odżywiania – może on być spowodowany zaburzeniami międzymózgowia, które kontroluje
i reguluje przysadkę mózgową, podczas kuracji układ hormonalny jest przywracany do prawidłowego funkcjonowania, dzięki temu po skończeniu pełnego protokołu odchudzającego powinniśmy być wolni od problemu zaburzeń metabolicznych.

Czas trwania kuracji oraz sama dieta

Kurację odchudzającą podzielona jest na trzy etapy:

 1. Faza I od 26 do 43 dni
 2. Faza II od 21 do 38 dni
 3. Faza III – ok. 21 dni

Ograniczeń w diecie jest całkiem sporo, podczas fazy I spożywamy dziennie do 500 kcal
i mamy ściśle określoną listę produktów dozwolonych – tak naprawdę faza pierwsza jest najbardziej rewolucyjna z uwagi na niewielką ilość jedzenia przy czym zaznaczamy, że dzięki preparatowi informacyjnemu hCG nie mamy wyraźnego odczucia głodu oraz spadku energii. Dawkowanie preparatu informacyjnego dobieramy indywidualnie – lecz średnia z naszych obserwacji jest to od 4 do 5 razy na dobę od 4 do 5 kulek z preparatem informacyjnym.

W fazie II spożywamy już znacznie więcej bo aż 1500 kcal☺ wyłączając jedynie skrobie oraz cukry. Natomiast w fazie III zaczynamy wprowadzać już wszelkie produkty dbając oczywiście o zdrowe nawyki żywieniowe wypracowane podczas całej kuracji.

Przeprowadziliśmy własne doświadczenia skuteczności wyżej opisanej kuracji. Efekty, które udało się uzyskać, można ocenić na więcej niż zadowalające:

 • Kobieta w wieku 49 lat utraciła 8 kg w czasie 43 dni.
 • Mężczyzna w wieku 52 lata utracił 12 kg w czasie 43 dni.
 • Mężczyzna w wieku 26 lat utracił 14,5 kg w czasie 43 dni.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz w ramach całego programu:

 • preparat informacyjny hCG,
 • pełną informację na temat stosowania preparatu jak i diety,
 • przykładowy rozkład kilku wersji żywieniowych,
 • informacje o przydatnych narzędziach w trakcie trwania kuracji i po programie,
 • pełną opiekę oraz wsparcie.

Rozwiązanie Twojego problemu zależy wyłącznie od Ciebie, my możemy Ci w tym jedynie pomóc kierując, w którą stronę iść.
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację w celu poznania wszelkich szczegółów. Masz możliwość bezpośrednio porozmawiać z osobą, która przeszła przez tą kurację z bardzo dobrymi rezultatami i będzie Cię przez nią prowadzić☺