🤱Dzień Matki tuż tuż! Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy z tej okazji!

Komora normobaryczna to pomieszczenie przypominające mieszkanie, gdzie ciśnienie ok. 1500 hPa i mieszanka oddechowa o składzie: tlen 37%-39%, dwutlenek węgla ok. 2%, wodór 0,3%-0,4% i obecność jonów ujemnych, stwarzają idealne warunki dla lepszego natlenienia ciała.

Dzięki temu w organizmie człowieka zachodzą bardzo intensywne procesy regeneracyjne, prowadzące do samoleczenia chorób i poprawy ogólnej kondycji. Atmosfera w komorze jest bezpieczna dla człowieka – nie ma ograniczenia czasu przebywania.

W trosce o maksymalny komfort korzystania z naszych usług prosimy osoby korzystające z sesji w Komorze Normobarycznej
o przynoszenie ze sobą obuwia na zmianę.

Co powinieneś wiedzieć przed pierwszą wizytą?

 

Czy Normobaria jest bezpieczna?

Wizyty w komorze są całkowicie bezpieczne, lecz istnieją pewne przeciwskazania. Podczas przejścia przez strefę przystosowania do podwyższonego ciśnienia pojawia się uczucie przytkanych uszu, tak jak np. podczas startu samolotu. Nasz przeszkolony zespół będzie czuwał podczas całego Waszego pobytu w Normobarii, aby to doświadczenie było dla Was bezpieczne i jak najbardziej komfortowe. Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nas priorytetem.

 

Jak często mogę odwiedzać Normobarię

Nie ma górnej granicy czasu przebywania w Normobarii. Wszystko zależy od Waszej dyspozycji i potrzeb. Częstsze przebywanie w warunkach jakie panują w komorze zwiększa ilość komórek macierzystych, wykorzystywanych w organizmie w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Dzięki temu przyspiesza odczuwanie wszystkich zdrowotnych korzyści Normobarii.

 

Jak mogę przygotować się do pierwszej wizyty w Normobarii

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, przed pierwszą wizytą poprosimy Was o zapoznanie się regulaminem normobarii oraz wypełnieniem karty klienta.
Jest to niezbędne, aby wykluczyć wszelkie możliwe zagrożenia wynikające z braku wiedzy w zakresie przeciwwskazań oraz bezpiecznego przebywania w strefie podwyższonego ciśnienia i zwiększonego poziomu tlenu. Oprócz tego regulamin zapewni komfort Waszej wizyty i współodwiedzających.

Obydwa dokumenty są dostępne zarówno w Studio Wigor jak i na naszej stronie. W celu skrócenia czasu poświęconego na formalności podczas pierwszej wizyty prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie.

 

Jak wygląda sesja nocna w Normobarii

W ramach sesji nocnych Normobarii oferujemy ponad dziesięciogodzinny pobyt w komorze. Udostępniamy wygodne, pełnowymiarowe łóżko i opiekę personelu czuwającego nad bezpiecznym pobytem. Prosimy o zabranie ze sobą poduszki i śpiwora lub innego okrycia. Po zakończeniu sesji nocnej w Normobarii udostępniamy przestronną poczekalnię, gdzie można komfortowo przygotować i zjeść śniadanie przed powrotem do domu.

 

Czy Normobaria w Studio Wigor jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Tak! Cały budynek spełnia wymogi dostępności dla osób niepełnosprawnych w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wraz z osobą niepełnosprawną w Normobarii może nieodpłatnie przebywać jej opiekun.

 

Czy dzieci mogą odwiedzać Normobarię?

Obiekt jest przyjazny dzieciom. Posiadamy kącik zabaw oraz przewijak. Jeśli jest taka potrzeba podgrzejemy posiłek dla dziecka. W czasie przechodzenia przez strefę przystosowania do podwyższonego ciśnienia niektóre osoby mogą odczuwać ból uszu, co stanowi przeciwwskazanie do bezpiecznego wejścia. W związku z tym, wizyta dzieci w Normobarii zależy od ich możliwości do zasygnalizowania bólu i potrzeb.

Prosimy o kontakt przed wizytą małych dzieci (poniżej 3 lat) aby ustalić szczegóły Waszego pobytu.

 

Czy mogę zabrać sprzęt elektroniczny do Normobarii?

Informujemy, że warunki panujące w Normobarii mają dobroczynny wpływ na ludzki organizm, ale mogą zagrażać urządzeniom elektronicznym. Pozostawiamy Wam decyzję o zabraniu elektroniki, jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne jej uszkodzenie.
W razie potrzeby przechowamy Wasz sprzęt na czas trwania sesji.

Godziny sesji*

Sesje 2h Sesje 2h Sesje 2h Sesje 2h Sesje 2h Sesja nocna 11h
Normobaria parter lub piętro** 8:30 – 10:30 10:30 – 12:30 13:30 – 15:30 15:30 – 17:30 17:30 – 19:30 20:30 – 7:30
Normobaria piętro lub parter** 9:30 – 11:30 11:30 – 13:30 14:30 – 16:30 16:30 – 18:30 18:30 – 20:30 20:30 – 7:30

*godziny sesji zależą od obłożenia pozostałych usług – aby mieć pewność miejsca o dogodnej dla Ciebie godzinie – zarezerwuj termin z odpowiednim wyprzedzeniem.
**sesja odbywa się na parterze lub na piętrze w zależności od kwestii organizacyjnych oraz obecności osób z utrudnionym przemieszczaniem się. Prosimy o informację przy zapisie, jeśli poruszasz się na wózku inwalidzkim lub masz trudność z wejściem po schodach.

Umów się na wizytę dzwoniąc pod numer telefonu:

+48 534 976 802

Zapraszamy na wizyty w Studio Wigor.
Rezerwacja dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty 8:00-15:00.

Kobieta na tle kalendarza Kobieta na tle kalendarza