🤱Dzień Matki tuż tuż! Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy z tej okazji!
19 stycznia 2023

„Jeżeli chcesz zrozumieć Wszechświat, zacznij myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.” – Nikola Tesla

Czym jest Pamięć Wody?

Życie na ziemi rozpoczęło się w oceanach, a my ludzie zaczynamy swoje życie w wodach owodniowych, które w 99% składają się z wody. Woda jest nieodłącznym elementem naszego życia i w dużej części jesteśmy stworzeni z wody. Możemy przetrwać bez jedzenia, ale nie bez wody. Woda jest kluczowym elementem życia, ale ten element, który wydawało nam się, że znamy dość dobrze, może mieć nieoczekiwane właściwości i może odgrywać większą rolę, niż nam się wydawało.

pamiec wody

Woda jest nośnikiem informacji zapisanych wielopoziomowo — ma pamięć molekularną, co udowodnił francuski immunolog Jacques Benveniste w 1988, a potwierdził później w eksperymentach m.in. Rosjanin Bakhir oraz Masaru Emoto. Zachowuje się tak, jak by miała świadomość i na nią reaguje. Wyniki badań wody prowadzonych od wielu lat przez japońskiego naukowca Masaru Emoto wykazały niezbicie, że woda magazynuje uczucia, informacje i stany świadomości. Wiadomości na ten temat podaje książka „The Message from the Water” („Wieści z wody”) Masaru Emoto (tytuł niemiecki: „Die Botschaft vom Wasser” – „Posłannictwo wody”).

Prace japońskiego naukowca dotyczyły m.in. badania stanu, zachowań, ułożenia cząsteczek itp. wskaźników wody poddawanej działaniu np. muzyki, słowa mówionego, pisanego, zanieczyszczeń. Jedna z metod badawczych polegała na obserwacji skutków tych działań na sposób zamarzania wody. Okazało się, że woda pozbawiona zanieczyszczeń (czysta) zamarza tworząc wspaniałe kryształy – gwiazdki jak płatki śniegu. Woda zanieczyszczona nie tworzyła takich wspaniałych form po zamarznięciu – tworzyła chaotyczne, nieuporządkowane struktury. Woda ciągle intrygowała naukowców swoimi anomalnymi właściwościami.

W końcu na granicy XXI wieku główna tajemnica wody została wyjaśniona.

Okazało się, że woda składa się z supermolekuł, tzw. klastrów lub komórek charakteryzujących się molekularną heksagonalną strukturą. Struktura ta zmienia się, jeśli na wodę będziemy oddziaływać w różnorodny sposób – chemicznie, elektromagnetycznie, mechanicznie i informacyjnie. Pod wpływem takich działań molekuły potrafią przebudowywać się i zapamiętywać każdą informację. Fenomen pamięci strukturalnej pozwala wodzie wchłonąć w siebie, przechowywać i wymieniać się z otaczającym środowiskiem danymi, których nośnikiem są barwy, myśli, muzyka, modlitwy lub zwykłe słowo. Można więc przygotować, zaprogramować wodę z zadaną informacją uzdrawiającą.

Na wodę można wpływać różnymi oddziaływaniami zmieniając jej strukturę. Może ona, podobnie jak na magnetycznej taśmie, zanotować wszelkie informacje. Przygotowana indywidualnie uzdrawiająca woda posiada zespół pozytywnych właściwości niezbędnych do uzdrawiania konkretnej osoby ze wszystkimi jej przypadłościami. Taka woda będzie skuteczniej odbudowywać pracę układów funkcjonalnych, narządów, tkanek i komórek organizmu, jak również delikatnych struktur biegunowych tej osoby, dla której została przygotowana.

Dr Lee H.Lorenzen, biochemik z USA był jednym z pierwszych, który udowodnił, że woda może przenieść posiadane informacje do organizmu człowieka. Jego żona ciężko zachorowała, w końcowym stadium choroby nie mogła nawet przyjmować posiłków. Wtedy dr Lorenzen wpadł na pomysł, że będzie jej podawał wodę, w której zakoduje drgania posiłków narodu Hunzów. Informacje z tego pożywienia przenosił biorezonansem do wody, którą następnie podawał żonie. Po tygodniu kobieta zaczęła w miarę normalnie funkcjonować, a po miesiącu była całkowicie zdrowa. W 1986 roku dr Lorenzen opatentował tę technikę.

W naszych gabinetach biorezonansu również korzystamy z tych właściwości wody. Kiedy zostaje dobrana częstotliwość odpowiednia dla zdrowienia konkretnego klienta, te same częstotliwości oddziałują na wodę, którą klient otrzymuje podczas zabiegu aparatem Ondamed®. Tak przygotowana woda stanowi kontynuację kuracji i wzmocnienie jej efektu po opuszczeniu gabinetu.

Źródła:
https://www.copperchakra.com/pages/science-proves-water-has-memory

https://rosmosis.pl
http://www.wodakangen.com/pamiec_wody