Historie naszych Klientów

Strona główna »  Historie naszych Klientów

Masaż bańką chińską

27 marca 2017

Od 27.03.2017 w naszym Studio wprowadzamy kolejną usługę: antycelulitowy masaż banką chińską oraz leczniczy masaż bańką chińską. Pełen opis znajduje się w zakładce „oferta”. Serdecznie zapraszamy.

Wirus Bostoński

14 lipca 2019

Dziewczynka lat 3, z owrzodzeniami jamy ustnej, gorączką, osłabieniem i brakiem apetytu. Po jednym zabiegu ustąpiła gorączka i powrócił apetyt, zmniejszyły się również zmiany w jamie ustnej. Ponieważ po 2 dniach dziecko wróciło do zdrowia, kolejna wizyta nie była potrzebna.

Borelioza cd.

14 lipca 2019

Mężczyzna 46 lat, zgłosił się z potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi czynną boreliozą. Ponieważ czas oczekiwania na wizytę z poradni chorób zakaźnych był odległy, postanowił wykorzystać ten czas na leczenie choroby w naszym Studio. Gdy nadszedł czas wspomnianej wizyty w poradni i przed podaniem antybiotyków wykonano ponownie badanie krwi (na prośbę pacjenta),…

Choroby rodzinne (wszyscy w rodzinie mają to od pokoleń)

14 lipca 2019

27-letni mężczyzna zgłosił się z problemami emocjonalnymi. W wywiadzie ustalono, że przyczyną tych problemów jest ogólne złe samopoczucie spowodowane licznymi dolegliwościami ( ból brzucha, biegunki na przemian z zaparciami, brak apetytu, wzdęcia nawet po wypiciu wody, bóle w klatce piersiowej – bez przyczyny medycznej potwierdzonej badaniami, problemy ze snem). W…

Przewlekły kaszel i podejrzenie astmy oskrzelowej

11 grudnia 2018

Dziecko w wielu 4 lat, leczone od roku z powodu przewlekłego kaszlu i podejrzenia astmy oskrzelowej. Po zdjagnozowaniu  aparatem Ondamed obecności kilku rodzajów pasożytów i usunięciu ich, dziecko wróciło do zdrowia i leki odstawiono.

Powiększone migdałki podniebienne

24 października 2018

Chłopiec – lat 5. Rodzice przyszli z dzieckiem, żeby przygotowywać go do zabiegu usunięcia powiększonych migdałków podniebiennych. Powodem decyzji o wykonaniu zabiegu było chrapanie dziecka. Po 1 zabiegu aparatem Ondamed chłopczyk przestał chrapać, a po kolejnych 2 wizytach – migdałki obkurczyły się i nie wymagają ingerencji chirurgicznej.

Brak menstruacji

9 października 2018

 Kobieta w wieku 28 lat, zgłosiła się po farmakologicznym leczeniu hormonalnym które nie przyniosło efektów. Kuracja aparatem Ondamed trwała 3 miesiące, w czasie których odbyło się 9 zabiegów. U klientki wystąpiła pierwsza w życiu menstruacja.

Przygotowywanie do zabiegu operacyjnego w obrębie nosa

30 września 2018

Mężczyzna w wieku lat 60. Aparatem Ondamed był przygotowywany do laryngologicznego zabiegu operacyjnego w obrębie nosa. Bardzo bał się czekającej go operacji. Dzięki naszemu przygotowaniu (fizycznemu i psychicznemu), krwiaki i obrzęk pooperacyjny były nieznaczne, i nieporównywalne do innych pacjentów po takich samych operacjach. Mężczyzna tak szybko wracał do zdrowia, że…

Poranne zmęczenie, problemy z pamięcią i koncentracją

11 września 2018

Kobieta – lat 55. Zgłosiła się z powodu wielu problemów: poranne zmęczenie pomimo dobrze przespanej nocy, częste bóle głowy, znaczne pogorszenie wzroku, problemy z pamięcią i koncentracją, ogólne osłabienie i złe samopoczucie. Zastosowane zabiegi aparatem Ondamed już po 4 zabiegach usunęły większość problemów. Zaplanowano jeszcze 2 – zabiegi.

Bezdechy senne i chrapanie

27 sierpnia 2018

Mężczyzna- lat 40. Od wielu lat chrapał, a ok 2 lata temu pojawiły się bezdechy senne. Początkowo częstość ich występowania była sporadyczna, jednak ostatnio ilość bezdechów w czasie jednej nocy była tak duża, że mężczyzna nie wysypiał się i był ciągle zmęczony. Problem stał się bardzo uciążliwy również dla najbliższej…

Przewlekłe bóle brzucha i biegunki

22 sierpnia 2018

Dziecko w wielu 8 lat,trafiło do naszego Studio z powodu przewlekłego  bólu brzucha i biegunki. W szpitalu diagnozowane i leczone w kierunku zespołu jelita drażliwego. Po zbadaniu aparatem Ondamed i usunięciu rozpoznanych przyczyn (bakterie i pasożyty), w pełni powróciło do zdrowia i nie potrzebuje żadnych leków.