Historie Pacjentów

Strona główna »  Historie Pacjentów

Ból barku

20 grudnia 2016

Pacjentka lat 53, 2 miesiące cierpiała z powodu bólu prawego stawu barkowego, pomimo przyjmowanych leków.U pacjentki zostało zastosowane 3 zabiegi aparatem Ondamed, masaż punktów spustowych, taping rehabilitacyjny oraz zabieg z wykorzystaniem bańki chińskiej. Ból ustąpił całkowicie.

Nerwica żołądka, zgaga, wzdęcia, zaparcia

19 grudnia 2016

Pacjentka lat 43, przyczyną problemów pacjentki była skomplikowana sytuacja rodzinna. Na sytuacje stresowe reagowała bólem żołądka i innymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Pięć wizyt pozwoliło kobiecie powrócić do dobrego samopoczucia.

Nawacające infekcje gardła, krtani, oskrzeli, nadmierne pocenie

16 grudnia 2016

Chłopiec lat 8, od dłuższego czasu osłabiony, często przeziębiony, w ostatnim roku przebył kilka stanów zapalnych oskrzeli i krtani. Nawet podczas oglądania bajki, czy snu, dziecko mocno się pociło, tak, że ubranie wymagało zmiany. Po zdiagnozowaniu i usunięciu bakterii będących przyczyną problemów (5 zabiegów aparatem Ondamed), chłopiec jest w pełni…

Bóle zatok

15 grudnia 2016

Pacjent w wieku 47 lat, od kilku lat odczuwał dolegliwości związane z zapaleniem zatok. Mężczyzna pracował w zagrzybionym pomieszczeniu. Po usunięciu bakterii odpowiedzialnych za zapalenie zatok w 4 zabiegach Ondamed oraz odgrzybieniu miejsca pracy, dolegliwości ustąpiły.

Problemy emocjonalne w związku z wyjazdami za granicę

14 grudnia 2016

Pacjentka lat 42, częste wyjazdy służbowe za granicę, zmany stref czasowych i stres w związku z rozłąką z rodziną doprowadziły pacjentkę do problemów emocjonalnych, objawiających się bólami brzucha, biegunkami (podejrzewano zespół jelita drażliwego), problemami ze snem. Po 6 zabiegach pacjentka czuła się dobrze i wyjechała do pracy. Po 6 miesiącach…

Brak snu, bóle barku,nadmierne pocenie

13 grudnia 2016

Pacjent w wieku 42 lat, do wizyty u nas skłoniło go kilka dokuczliwych dolegliwości, jak: brak snu, bóle barku prawego, nadmierne pocenie. Pacjent po 6 zabiegach stwierdził, że wszystie jego problemy ustąpiły. Po 2 miesiącach zgłosił się do kontroli i okazało się, że żadna z dolegliwości nie powróciła.

Zgaga

12 grudnia 2016

Pacjent lat 35, od kilku lat cierpiał z powodu zgagi. Leczenie farmakologiczne przynosiło tylko częściową i krótkotrwałą poprawę. Już po pierwszym zabiegu pacjent poczuł znaczną poprawę. Po trzech zabiegach dolegliwości ustąpiły całkowicie.

Opryszczka

9 grudnia 2016

Pacjentka lat 47, skorzystała z terapii aparatem Ondamed z powodu nawracającej opryszczki ust. Już po pierwszym zabiegu pacjentka zauważyła znaczną poprawę i gojenie zmiany na wardze. Dla utwalenia efektów wykonano drugi zabieg, po który rana wygoiła się całkowicie.

Zawroty głowy

8 grudnia 2016

Pacjentka lat 75. Zgłosiła się z powodu silnych zawrotów głowy. Po dwóch zabiegach aparatem Ondamed dolegliwości ustąpiły.

Zapalenie pochwy/ grzybica pochwy

7 grudnia 2016

Pacjentka w wieku 19 lat. Cierpiała z powodu bólu i pieczenia okolic intymnych spowodowanych grzybicą i stanem zapalnym pochwy. Dolegliwości ustąpiły całkowicie po 5 zabiegach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress